KONST / Litografier / Färglitografi 17412073
nr 1741 2073
San Lundberg
(f. 1966), Sverige
Signerad, numrerad 173/175. Färglitografi. Bladets mått: 30x30 cm, yttermått inklusive ram: 46x47 cm
San Lundberg, svensk målare och keramiker född 1966.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 17 november 2025
kl 19:19:51
1.100 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
17 nov